Zaloguj się

po zalogowaniu dostępne będą informacje dla mieszkańców SM Stryjeńskich

O Spółdzielni

Szanowni Państwo,

Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Stryjeńskich” mają zaszczyt zaprosić Państwa na naszą stronę internetową, która została założona w pierwszej połowie stycznia 2013 roku.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Stryjeńskich” powstała na podstawie Uchwały o podziale Spółdzielni Mieszkaniowej „Domino” z dnia 21 listopada 2003 roku. Nieruchomość przy ul. Stryjeńskich 17 została oddana do użytkowania w 1999 roku, posiada 188 lokali mieszkalnych i 12 lokali użytkowych w podpiwniczonym budynku pięciokondygnacyjnym. Posiada również 104 miejsca postojowe w garażach wielostanowiskowych oraz 39 garaży indywidualnych. Spółdzielnia dysponuje ponadto 50 miejscami postojowymi na parkingu zewnętrznym usytuowanym wzdłuż budynku od strony ul. Stryjeńskich.

 

Atuty Spółdzielni Mieszkaniowej „Stryjeńskich” to:

  • położenie nieruchomości w pobliżu Lasu Kabackiego
  • bliskość stacji metra Natolin i Kabaty
  • żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnie w bliskiej okolicy nieruchomości
  • w pobliżu Natoliński Dom Kultury, place zabaw, parki
  • bliska lokalizacja centrów handlowych Tesco, Real i Obi i innych obiektów handlowo- usługowych.

Spółdzielnia może poszczycić się posiadaniem dużego patio z terenami zielonymi, oczkiem wodnym i placem zabaw. Nieruchomość jest ogrodzona i chroniona całodobowo. Biuro Spółdzielni Mieszkaniowej „Stryjeńskich” mieści się przy III klatce naszego budynku i jest czynne wg harmonogramu zamieszczonego w zakładce „Kontakt”.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności Spółdzielni są dostępne dla Mieszkańców po zalogowaniu się. Informacje bieżące będą pojawiać się na naszej stronie internetowej w zakładce „Ogłoszenia”, przy czym jednocześnie zamieszczane one będą przez Administratora nieruchomości na tablicach ogłoszeniowych na każdej klatce.

Zapraszamy do korzystania ze strony Spółdzielni Mieszkaniowej „Stryjeńskich”.